/>Soba bez broja
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Soba bez broja

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 2:33 am

Čovek je otišao u hotel i otišao da se prijavi na recepciji. Žena sa recepcije mu je dala njegov ključ i rekla mu da na putu do njegove sobe postoje vrata bez broja koja su zaključana i da nikome nije dozvoljeno da ulazi, a da posebno ne bi trebalo ni u kom slučaju da gleda u sobu. Pratio je njene instrukcije i otišao pravo u sobu i pravo u krevet.

Sledeće večeri nije mogao da odagna radoznalost zbog sobe bez broja na vratima. Odšetao je niz hodnik do vrata i isprobao kvaku. Bilo je zaključano, naravno. Sagao se i pogledao kroz ključaonicu. Hladan vazduh je prošao kroz nju, hladeći mu oko. Video je hotelsku sobu, kao što je njegova i u jednom ćošku je bila žena čija je koža bila potpuno bela. Glava joj je bila naslonjena na zid, okrenuta u suprotnom smeru od vrata. Zbunjeno je zurio neko vreme. Skoro pa je pokucao na vrata, iz radoznalosti, ali je rešio da to ne uradi.

Ta odluka mu je spasila život. Udaljio se od sobe i vratio se u svoju. Sledećeg dana vratio se do sobe i pogledao kroz ključaonicu. Ovoga puta, sve što je video je bilo crvenilo. Nije mogao ništa da vidi osim guste crvene boje koja se nije pomerala. Možda je žena iz sobe znala da je špiunirao dan pre i blokirala je ključaonicu nečim crvenim.

Tada je odlučio da se konsultuje sa ženom sa recepcije za više informacija. Uzdahnula je i rekla: "Da li ste pogledali kroz ključaonicu?" Rekao je da jeste i odgovorila je: "Pa, mogu i da vam kažem priču. Pre mnogo vremena, čovek je ubio svoju ženu u toj sobi, i njen duh je ostao tamo. Ali taj par ljudi nisu bili obični ljudi. Bili su potpuno beli, osim očiju, koje su bile crvene".
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:25 am

AAAAAAAAAAAA us*a me ova prica!
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:52 am

Reci? Meni je to drug ispričao, bili u nekom klubu koji se nalazi u podrumu i nestala struja i onda uhvatili da pričamo strašne priče.X"D Dobro je da nije bilo struje, osećam da bi se neko setio Slendermana.XD
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:53 am

aaaaaaaaa jezivooooooooooo affraid pale
najvise volim takve price, u kojima je strasna zavrsnica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 8:00 am

Bas jeziva i orginalna prica affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:08 am

Ja kraj kad sam procito samo sam se smrzo na 2 sekunde i onda sam povratio moc da opsujem...
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:22 am

Zamisli, čoveče, tebi tako nešto da se desi. Ja bih na psihijatriji završila momentalno.
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:23 am

Upravo tako...a pre toga bih se srusio na mestu....i onda bi se za 7 dana probudio i ne bih rec progovorio do kraja zivota dok me tretiraju....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Soba bez broja Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba bez broja   Soba bez broja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Soba bez broja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije oko nas :: Jezive priče, urbane legende-
Skoči na: