/>Duh sa zadnjeg sedista
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Duh sa zadnjeg sedista

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Duh sa zadnjeg sedista  Empty
PočaljiNaslov: Duh sa zadnjeg sedista    Duh sa zadnjeg sedista  Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 11:14 pm

Gospođa Mabel Chinnery [Mejbel Čineri] krenula je jednog lepog dana 1959. godine u posetu grobu svoje majke. Ponela je sa sobom fotoaparat kako bi uslikala mesto na kojem je njena pokojna majka sahranjena. Nakon što je načinila nekoliko snimaka nadgrobnog spomenika, okrenula se i uslikala svog supruga koji je sam čekao u automobilu. Barem se njima tako činilo...
Kada je film razvijen oboje su bili više nego iznenađeni uvidevši da je na fotografiji, pored njenog supruga, žena koja nosi naočare i sedi na zadnjem sedištu automobila. Gospođa Čineri istog momenta prepoznala je lik svoje pokojne majke – kojoj su toga dana bili na grobu u poseti. Stručnjak koji je potom ispitao fotografiju ustanovio je da lik žene koja sedi na zadnjem sedištu nije rezultat refleksije ili dvostruke ekspozicije.Duh sa zadnjeg sedista  Duh_sa_zadnjeg_sedita
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Duh sa zadnjeg sedista  Empty
PočaljiNaslov: Re: Duh sa zadnjeg sedista    Duh sa zadnjeg sedista  Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 11:15 pm

ja mislim da je opticka iluzija...
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Duh sa zadnjeg sedista  Empty
PočaljiNaslov: Re: Duh sa zadnjeg sedista    Duh sa zadnjeg sedista  Icon_minitimeSre Okt 03, 2012 12:41 am

I ja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Duh sa zadnjeg sedista  Empty
PočaljiNaslov: Re: Duh sa zadnjeg sedista    Duh sa zadnjeg sedista  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Duh sa zadnjeg sedista
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije oko nas :: Jezive priče, urbane legende-
Skoči na: