/>Vanzemaljci
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vanzemaljci

Ići dole 
+4
sabogi
Dzoni
Leko11
Anonimni Cofi
8 posters
AutorPoruka
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 11:18 pm

Dali postoje? Kako izgledaju? I mnoga druga pitanja koja cekaju odgovor na temu “Vanzemaljci“!


-Pogledati dole za pravu pricu o Vanzemaljcima...

Dzoni
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 11:21 pm

uff
https://misterijeforum.serbianforum.info/t13-kako-da-napravite-temu-o-misteriji Wink

Zadrzi ovo pitanje ali to treba da dodje na kraju a pre njega napisi nest oo vanzemaljcima sto ti znas ili uzmi od nekud, stavi neku sliku ili nesto Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:02 am

Pa - evo, posto nas uredni clan Anonimni Cofi ocigledno NECE ispraviti svoj post, ja cu postovati o malim zelenim.


Vanzemaljci, Mali Zeleni, Svemirci imaju puno nadimaka.Evo nekih zanimljivosti o njima.


Vanzemaljci su stvorenja cije poreklo NIJE Zemlja, vec neka druga planeta.O njima, naravno, nema dokaza postojanja, pa da li cete u njih verovati ili ne, je potpuno vasa odluka.Prica se kako oni koriste "LETECE TANJIRE" za kretanje, i kako imaju plavu krv.Astrobiologicari do dan danas pokusavaju da dokazu postojanje vanzemaljaca, CESTO praveci LAZNE dokaze i izjave, ali do danas ni jedan dokaz nije primljen kao cvrst i istinit.Naravno, ljudi cesto pricaju o susretima sa svemircima.Cesto ih vanzemaljci otimaju letecim tanjirom, a oni se potom probude na Zemlji bez secanja o tome sta se desilo na letecem tanjiru.Takodje, cesto price o vanzemaljcima uzimaju mesto u kukuruznim poljima, i prica se da postoje razni znakovi u poljima za sta se misli da su leteci tanjiri.Takodje postoji teorija da je prvi zivot nastao od vanzemaljaca, kada je asteroid udario u zemlju tj pao u vodu, nastao je prvi zivot tih malih mikroorganizama koji su bili iz svemira.

To je kratka pricica o vanzemaljcima, sada da li verujete ili ne u sve ovo, na vama je.



Vanzemaljci Astro_alien1-285x300


Vanzemaljci Alien_asgard_stargate


Poslednji izmenio Dzoni dana Pon Sep 24, 2012 4:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:07 am

Dzoni ::
Pa - evo, posto nas uredni clan Anonimni Cofi ocigledno NECE ispraviti svoj post, ja cu postovati o malim zelenim.


Vanzemaljci, Mali Zeleni, Svemirci imaju puno nadimaka.Evo nekih zanimljivosti o njima.


Vanzemaljci su stvorenja cije poreklo NIJE Zemlja, vec neka druga planeta.O njima, naravno, nema dokaza postojanja, pa da li cete u njih verovati ili ne, je potpuno vasa odluka.Prica se kako oni koriste "LETECE TANJIRE" za kretanje, i kako imaju plavu krv.Astrobiologicari do dan danas pokusavaju da dokazu postojanje vanzemaljaca, CESTO praveci LAZNE dokaze i izjave, ali do danas ni jedan dokaz nije primljen kao cvrst i istinit.Naravno, ljudi cesto pricaju o susretima sa svemircima.Cesto ih vanzemaljci otimaju letecim tanjirom, a oni se potom probude na Zemlji bez secanja o tome sta se desilo na letecem tanjiru.Takodje, cesto price o vanzemaljcima uzimaju mesto u kukuruznim poljima, i prica se da postoje razni znakovi u poljima za sta se misli da su leteci tanjiri.

To je kratka pricica o vanzemaljcima, sada da li verujete ili ne u sve ovo, na vama je.
ja apsolutno verujem u vanzemaljce. jedino sto neverujem da cemo mi ikada stupiti u kontakt sa njima Wink Jer u univerzumu ima jos 10000000000000000000000000000000000000 planeta i zvezda i sigurno ih ima negde ali su toliko udaljeni da uopste ne lice na nas. A i to sto mi mislimo da su oni kao ljudi samo plavi i zeleni to uopste nemora da znaci. Ko zna kako oni izgledaju mozda su potpuno drugaciji od nas.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:09 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Pa - evo, posto nas uredni clan Anonimni Cofi ocigledno NECE ispraviti svoj post, ja cu postovati o malim zelenim.


Vanzemaljci, Mali Zeleni, Svemirci imaju puno nadimaka.Evo nekih zanimljivosti o njima.


Vanzemaljci su stvorenja cije poreklo NIJE Zemlja, vec neka druga planeta.O njima, naravno, nema dokaza postojanja, pa da li cete u njih verovati ili ne, je potpuno vasa odluka.Prica se kako oni koriste "LETECE TANJIRE" za kretanje, i kako imaju plavu krv.Astrobiologicari do dan danas pokusavaju da dokazu postojanje vanzemaljaca, CESTO praveci LAZNE dokaze i izjave, ali do danas ni jedan dokaz nije primljen kao cvrst i istinit.Naravno, ljudi cesto pricaju o susretima sa svemircima.Cesto ih vanzemaljci otimaju letecim tanjirom, a oni se potom probude na Zemlji bez secanja o tome sta se desilo na letecem tanjiru.Takodje, cesto price o vanzemaljcima uzimaju mesto u kukuruznim poljima, i prica se da postoje razni znakovi u poljima za sta se misli da su leteci tanjiri.

To je kratka pricica o vanzemaljcima, sada da li verujete ili ne u sve ovo, na vama je.
ja apsolutno verujem u vanzemaljce. jedino sto neverujem da cemo mi ikada stupiti u kontakt sa njima Wink Jer u univerzumu ima jos 10000000000000000000000000000000000000 planeta i zvezda i sigurno ih ima negde ali su toliko udaljeni da uopste ne lice na nas. A i to sto mi mislimo da su oni kao ljudi samo plavi i zeleni to uopste nemora da znaci. Ko zna kako oni izgledaju mozda su potpuno drugaciji od nas.


Ja takodje verujem u Vanzemaljce.Zasto ako na Zemlji ima zivota ne bi bilo uslova i na Marsu?Ko kaze da je njima potrebno isto sto i nama - mozda su oni prilagodjeni
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:14 am

Dzoni ::
Leko11 ::
Dzoni ::
Pa - evo, posto nas uredni clan Anonimni Cofi ocigledno NECE ispraviti svoj post, ja cu postovati o malim zelenim.


Vanzemaljci, Mali Zeleni, Svemirci imaju puno nadimaka.Evo nekih zanimljivosti o njima.


Vanzemaljci su stvorenja cije poreklo NIJE Zemlja, vec neka druga planeta.O njima, naravno, nema dokaza postojanja, pa da li cete u njih verovati ili ne, je potpuno vasa odluka.Prica se kako oni koriste "LETECE TANJIRE" za kretanje, i kako imaju plavu krv.Astrobiologicari do dan danas pokusavaju da dokazu postojanje vanzemaljaca, CESTO praveci LAZNE dokaze i izjave, ali do danas ni jedan dokaz nije primljen kao cvrst i istinit.Naravno, ljudi cesto pricaju o susretima sa svemircima.Cesto ih vanzemaljci otimaju letecim tanjirom, a oni se potom probude na Zemlji bez secanja o tome sta se desilo na letecem tanjiru.Takodje, cesto price o vanzemaljcima uzimaju mesto u kukuruznim poljima, i prica se da postoje razni znakovi u poljima za sta se misli da su leteci tanjiri.

To je kratka pricica o vanzemaljcima, sada da li verujete ili ne u sve ovo, na vama je.
ja apsolutno verujem u vanzemaljce. jedino sto neverujem da cemo mi ikada stupiti u kontakt sa njima Wink Jer u univerzumu ima jos 10000000000000000000000000000000000000 planeta i zvezda i sigurno ih ima negde ali su toliko udaljeni da uopste ne lice na nas. A i to sto mi mislimo da su oni kao ljudi samo plavi i zeleni to uopste nemora da znaci. Ko zna kako oni izgledaju mozda su potpuno drugaciji od nas.


Ja takodje verujem u Vanzemaljce.Zasto ako na Zemlji ima zivota ne bi bilo uslova i na Marsu?Ko kaze da je njima potrebno isto sto i nama - mozda su oni prilagodjeni
tacno tako. Ko kaze da sva bica u kosmosu moraju da zive od vode? i mozda njima u uopste ne smeta pretoplo, prehladno itd... ljudi sve gledaju po sebi, a oni nisu centar kosmosa
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:15 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Leko11 ::
Dzoni ::
Pa - evo, posto nas uredni clan Anonimni Cofi ocigledno NECE ispraviti svoj post, ja cu postovati o malim zelenim.


Vanzemaljci, Mali Zeleni, Svemirci imaju puno nadimaka.Evo nekih zanimljivosti o njima.


Vanzemaljci su stvorenja cije poreklo NIJE Zemlja, vec neka druga planeta.O njima, naravno, nema dokaza postojanja, pa da li cete u njih verovati ili ne, je potpuno vasa odluka.Prica se kako oni koriste "LETECE TANJIRE" za kretanje, i kako imaju plavu krv.Astrobiologicari do dan danas pokusavaju da dokazu postojanje vanzemaljaca, CESTO praveci LAZNE dokaze i izjave, ali do danas ni jedan dokaz nije primljen kao cvrst i istinit.Naravno, ljudi cesto pricaju o susretima sa svemircima.Cesto ih vanzemaljci otimaju letecim tanjirom, a oni se potom probude na Zemlji bez secanja o tome sta se desilo na letecem tanjiru.Takodje, cesto price o vanzemaljcima uzimaju mesto u kukuruznim poljima, i prica se da postoje razni znakovi u poljima za sta se misli da su leteci tanjiri.

To je kratka pricica o vanzemaljcima, sada da li verujete ili ne u sve ovo, na vama je.
ja apsolutno verujem u vanzemaljce. jedino sto neverujem da cemo mi ikada stupiti u kontakt sa njima Wink Jer u univerzumu ima jos 10000000000000000000000000000000000000 planeta i zvezda i sigurno ih ima negde ali su toliko udaljeni da uopste ne lice na nas. A i to sto mi mislimo da su oni kao ljudi samo plavi i zeleni to uopste nemora da znaci. Ko zna kako oni izgledaju mozda su potpuno drugaciji od nas.


Ja takodje verujem u Vanzemaljce.Zasto ako na Zemlji ima zivota ne bi bilo uslova i na Marsu?Ko kaze da je njima potrebno isto sto i nama - mozda su oni prilagodjeni
tacno tako. Ko kaze da sva bica u kosmosu moraju da zive od vode? i mozda njima u uopste ne smeta pretoplo, prehladno itd... ljudi sve gledaju po sebi, a oni nisu centar kosmosa

Tacno, Suncemaljci su centar kosmosa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:22 am

evo jedne zanimljive slike vanzemaljca, malo drugacija od onih koje se svakodnevno vidjaju

EDIT: uuuuuuuups slucajno uzeh 1980x lol!

Vanzemaljci Like_alien_eyes_by_casperium-d2xioew
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:23 am

Iiii breee moro sam u new tab da vidim kolka je...sto se tice slike, to je Deviant Art tu "umetnicke duse" svasta prave, od gluposti iz crtaca do ozbiljnih slika za igrice itd....tako da ovo je 100% fake
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:24 am

Dzoni ::
Iiii breee moro sam u new tab da vidim kolka je...sto se tice slike, to je Deviant Art tu "umetnicke duse" svasta prave, od gluposti iz crtaca do ozbiljnih slika za igrice itd....tako da ovo je 100% fake
pa nisam ni mislio daje nije fake postavio sam samo kao zanimljivu sliku a ne kao dokaz lol
pa nisam ja bas tolki debil ko sto ti mislis lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
sabogi
Expert za misterije
Expert za misterije
sabogi


Broj poruka : 176
Points : 1122
Reputacija : 1
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Prdoje
Hobiji : Pletenje Jastuka
Raspoloženje : Drugacije

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 9:51 am

ja licno mislim da ne postoje al evo nekih slika Smile
Vanzemaljci Space-alien

Vanzemaljci Aliens_ufos

Vanzemaljci AlienGetty460
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimePon Sep 24, 2012 9:59 am

sabogi ::
ja licno mislim da ne postoje al evo nekih slika Smile
Vanzemaljci Space-alien

Vanzemaljci Aliens_ufos

Vanzemaljci AlienGetty460

Kad vec mislis da ne postoje, bar objasni zasto Very Happy What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:18 am

i pored toliko sigurnih dokaza ...ja u to ne verujem
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 8:34 am

Ja licno verujem u njih i mislim da ce nas posetiti al ne za skorije vreme
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 9:08 am

ja ne verujem u vanzemaljce ovakve kao sto oni prikazu u filmovima
slazem se sa lekom i ja mislim da su oni mnogo drugaciji od ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 12:27 am

kao 1: Ja se iskreno izinjavam zbog toga sto nisam popravio temu! 2: ja se slazem da su oni mnogo drugaciji od nas 3: svidja mi se slika od dzoni the destiny-ja udji ma ocenite avatar da ti dam 10 Wink
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 12:44 am

Ma sigurno postoji još negde u beskonačnom svemiru neki oblik života. Ne mora čak ni da bude inteligentan. Aneobi neki, nešto. A sigurno i postoji još neka planeta sa vodom i vazduhom. Šta smo mi sad specijalni? Ali to za Mars itd. je glupost, Mars nam je tu blizu, na Mars se ištlo, on je ispitan i dokazano je da nema nikakvih oblika života, ali da ima potencijal da se razvije (ima vode, ali je isuviše hladno, pa je zaleđena).

Ne znam da li ste znali za ovo, ali na dnu raznih okeana, na nemogucim dubinama (preko 5000m, nema ni tracka svetlosti, pritisak je OGROMAN, trebale su godine i godine da usavršimo kamericu koja će da se spusti na tu dubinu i ne bude smrskana) postoje neke vrste riba koje preživljavaju tamo. Nema ni biljaka, naravno, njima treba svetlost više nego išta. U svakom slučaju, da se ne raspisujem sad, ako one mogu da žive sa ne znam koliko kubika vode na svojim glavama i bez tračka svetlosti, nesposobne ni da pronađu partnera, kamoli nešto drugo, kako neko može da tvrdi da nigde, u celom neistraženom kosmosu ne postoji ni jedna planeta na kojoj postoji bakterijica? Impossibru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vanzemaljci Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci   Vanzemaljci Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanzemaljci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije Sveta :: Misterije Kosmosa-
Skoči na: