/>NLO vidjenja!
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NLO vidjenja!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 1:30 am

J sam NLO video samo jedanput.To je bilo na letnji raspust 2011,kada sam cekao druga koji je otisao da kuce...Setao sam levo-desno ali sam u jednom momentu u retrovizory kola video neku tacku.Okrenuo sam se i video sam neku tacku ili krugic na nebu kako ulazi u oblak! Pitajte i druga(i on je video kad se vracao)!
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 2:07 am

Anonimni Cofi ::
J sam NLO video samo jedanput.To je bilo na letnji raspust 2011,kada sam cekao druga koji je otisao da kuce...Setao sam levo-desno ali sam u jednom momentu u retrovizory kola video neku tacku.Okrenuo sam se i video sam neku tacku ili krugic na nebu kako ulazi u oblak! Pitajte i druga(i on je video kad se vracao)!

Kog bre druga da pitamo kad nam nisi reko ni ko je ni sta je ni 'de je... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 4:28 am

Dzoni ::
Anonimni Cofi ::
J sam NLO video samo jedanput.To je bilo na letnji raspust 2011,kada sam cekao druga koji je otisao da kuce...Setao sam levo-desno ali sam u jednom momentu u retrovizory kola video neku tacku.Okrenuo sam se i video sam neku tacku ili krugic na nebu kako ulazi u oblak! Pitajte i druga(i on je video kad se vracao)!

Kog bre druga da pitamo kad nam nisi reko ni ko je ni sta je ni 'de je... Laughing
hah lol

je licno ne verujem u nlo nikako jer kao sto sam rekao u temi za vanzemaljce mislim da postoje ali su nam toliko daleko da ih nemozemo nikada cuti i videti...
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 4:30 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Anonimni Cofi ::
J sam NLO video samo jedanput.To je bilo na letnji raspust 2011,kada sam cekao druga koji je otisao da kuce...Setao sam levo-desno ali sam u jednom momentu u retrovizory kola video neku tacku.Okrenuo sam se i video sam neku tacku ili krugic na nebu kako ulazi u oblak! Pitajte i druga(i on je video kad se vracao)!

Kog bre druga da pitamo kad nam nisi reko ni ko je ni sta je ni 'de je... Laughing
hah lol

je licno ne verujem u nlo nikako jer kao sto sam rekao u temi za vanzemaljce mislim da postoje ali su nam toliko daleko da ih nemozemo nikada cuti i videti...

Ma jok bre Leko samo ti pitaj druga, on sve zna :DDDDD realno NLO je gomila sra*ja...ljudi su to izmislili da privuku paznju, Cofi to sto si ti video nije bio NLO, ko zna sta je to bilo..neki balon?
Nazad na vrh Ići dole
sabogi
Expert za misterije
Expert za misterije
sabogi


Broj poruka : 176
Points : 1122
Reputacija : 1
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Prdoje
Hobiji : Pletenje Jastuka
Raspoloženje : Drugacije

NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 9:13 am

Realno kako da pitam druga kad nisi rekao kako se zove ili bilo sta o njemu lol! Question
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NLO vidjenja! Empty
PočaljiNaslov: Re: NLO vidjenja!   NLO vidjenja! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NLO vidjenja!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije oko nas :: Neobična dogadjanja oko nas-
Skoči na: