/>Projekat HAARP
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Projekat HAARP

Ići dole 
+6
Elena
Anonimni Cofi
Gospodin357
Dzoni The Destiny
Dzoni
Leko11
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 1:50 am

U ovoj temi zelim da vam predstavim mozda najvecu zaveru na planeti zmlji..........

Svedoci smo velikih klimatskih promena tokom nekoliko poslednjih decenija o čijim uzrocima se još uvek vodi polemika u naučnim krugovima. Takodje, razne nepredvidjene neotkrivene bolesti zahvatile su samo odrene predele sveta.... Postavlja se jedno veliko pitanje: Samo prirodni fenomen ili nesto vise?

Prvi eksperimenti sa moderacijom klime izvrseni su oko 1950. god proslog veka. Od tada, nijedan naucna organizacija nije objavila svetu da je uspela da zaista po svojoj volji promeni klimu. Medjutim, za vreme rata Vijetnama i Amerika, veliki neprijatelj Vijetnama bio Monsun, koji tada nikako nije trebao da pravi probleme (bar ne po prognozama meteorologa i dugogodisnjem standardu) Upravo tu Pocinje prica o HARP-u.
Sta je u stvari HARP?
Projekat HAARP predstavlja deo tajnih američkih testova na Aljasci,po tehnologiji koju je zaceo Nikola Tesla, a koji su delomično obelodanjeni 1995. godine. Još 80-tih godina prošlog veka, u euforiji izgradnje nuklearnih elektrana, naučnici su primetili da u području njihove delatnosti dolazi do drastičnog porasta temperature, a u prečniku od 10-20 km oko njih padavine bi se povećavale do 25% iznad normalnog nivoa.Primarni cilj projekta HAARP bio je da se omogući američkoj mornarici bezbedna komunikacija sa podmornicama na svim krajevima planete.
Medjutim, izgleda da se HAARP reaktor koristi i u mnoge druge svrhe.......
Neki veliki protivnici HAARPA, cak i pojavu hiv virusa u Africi pripisuju ovom "naucnom projektu" Iz Amerike su naravno odgovorili da to nikako nije tacno i da se HAARP koristi iskljucivo u Naucne svrhe. Sa tim se nebi slozili ni veliki svetski Klimatolozi koji tvrde da su se na zamlji poslednjih decenija dogodile  nezapamcene klimatske promene. Takodje, neki naucnici su uvereni da HAARP moze da utice i na raspolozenje i zdravlje ljudi. Upravo tome se pripisuju velike bolesti u Africi i na Arabijskom poluostrvu..... Za vreme rata Amerike sa Irakom, Irak su naglo pogodile veoma zarazne bolesti... za mnoge istrazivace i naucnike, to je bila prevelika slucajnost.
Susu u Srbiji ove godine takodje mnogi pripisuju upravo HAARPU. Meteorolzi najvljuju vrelo leto sa manjkom pdavina upravo u godini najvecih sporova oko Kosova... moguce da je i to samo slucajnost.
Medjutim, sve vise ljudi je svesno da se pomocu HAARP reaktora moze zavladati svetom. Mozda bi bilo previse ocigledno poslati veliku bolest i unistiti celu Evropu- ali zato ako otrujete jednu po jednu naciju svakih par godina imate zagarantovan uspeh. HAARP reaktor ljude moze uciniti nervoznim, moze im smanjiti imunitet, rasiriti infekcije. jednom recju, pomocu HAARP reaktora mozete potpuno unistiti jednu naciju. KAda se to ukombinuje sa jednim "Milosrdnim Andjelom"- imate zagarantovanu pobedu.
Ono sto je najgore od svega jeste sto delovanje HAARPA lose utice na celu planetu i povecav abroj prirodnih katastrofa, cak i ubrzava Globalno zagrevanje.
O HAARP Reaktoru se previse cutalo i vec je previse stete naneo. Krajnje je vreme da se nesto preduzme.


Projekat HAARP Haarp04

Projekat HAARP Haarp4


HAARP- Najmocnije oruije na planeti.




Ovako izgleda nebo posle delovanja HAARPA


Poslednji izmenio Leko11 dana Sre Nov 13, 2013 10:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 1:54 am

.......Au ako je ovo istina...nzm sta da kazem.....svi mi znamo da su Ameri zloce ali sa ovim u rukama......au.
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 1:55 am

Dzoni ::
.......Au ako je ovo istina...nzm sta da kazem.....svi mi znamo da su Ameri zloce ali sa ovim u rukama......au.
na zalost istina je Dzoni Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 1:56 am

Bilo je lepo poznavati vas xDD
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:22 am

Pa zasto svi cute oces da znas...?Upravo zato sto su se uplasili tog istog  HARPA...


Poslednji put izmenio Dzoni dana Pon Nov 25, 2013 10:49 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:23 am

upravo tako slazem se. oni su sve unistili sve su unistili!
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:25 am

Haha pravi su andjeli zar ne?Ali sta ces, od robova do vlasnika sveta, imaju najbolji polozaj, Harp, militarnu silu i niko im nista ne sme tako da mozemo samo da kukamo.


Poslednji izmenio Dzoni dana Pon Nov 25, 2013 10:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:27 am

e tako je oni su nam robovi bili samo su najprjaviji sljam iz evrope i azije a sad oni da vladaju nama
nego da ne spamujem da kazem u vezi teme. Ja sam vido ovo nebo HAARP vise puta u toku raspusta...
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:29 am

Da, ja sam takodje video nesto slicno.......nema sta, ove katastrofe ne mogu SAME tek tako i tako brzo da napreduju, neko im.."pripomaze" a moje misljenje je da je Harp PRAVI i da ga stvarno zloupotrebljavaju...
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 6:32 am

pa ne zlupotrebljavaju ga oni zato sto su ga oni i napravili za zle namere nije to dobra stvar pa oni da zloupotrebe haha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 7:41 am

Klasicna americka posla
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeSre Sep 26, 2012 8:52 am

Gospodin357 ::
Klasicna americka posla

Ahaha, niko ne moze bolje reci..
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 3:19 am

Pa jeste hitler je ubijao jevreje ali on je stvarno ubijao a nije se pretvarao da oce da ti pomogne a ustvari da te ubija
a amerikanci na kvarno uzmu ovaj haarp i onda ti zagade zemlju i susu ti naprave.
a meni je jasno za klimu al mi nije jasno kako moze virus da rasiri? to nosi vetar kako on posalje tamo de oce bas??
Nazad na vrh Ići dole
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 6:31 am

Nemoj te tako ljudi to je demokratija Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimePet Sep 28, 2012 12:04 am

Gospodin357 ::
Klasicna americka posla
Slazem se sa Gospodinom 357, to su Ameri evo i sad se prave vazni, gde ono jel u Libiji?
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimePet Sep 28, 2012 12:12 am

Sad je u Siriji sa Libijom su zavrsili pre 5 meseci. Vidim da si vrlo upucen u desavanja u svetu .
Nego da kazem jos nesto za HAARP.
Danas sam kad sam se vraco iz skole video jedan pojas HAARP neba. Mislim ne mora nista da znaci, obicno je veci taj pojas oblaka i ima crno okolo ali video sam izrezbareno nebo bas onako....
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Elena
Novajlija
Novajlija
Elena


Broj poruka : 5
Points : 25
Reputacija : 0
Datum upisa : 28.09.2012

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimePet Sep 28, 2012 12:17 am

Strasno :O
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimePet Sep 28, 2012 12:18 am

Ekaa ::
Strasno :O


Haha sta sve nece Ameri uraditi, nego de si ti Leko video HAARP nebo, ja nisam video nista...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimePet Sep 28, 2012 12:20 am

Kod Julinca.... pa zato i kazem da nije verovatno da jeste bilo bi bara na Cukarici celoj.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 1:53 am

U jbt, koliko nacijonalnosti u ovoj temi.XD Nemojte novog Hitlera da izrodimo, Amere da koka. Jeste da ima tu svega i svačega, ali ovakve generalizacije i krivljenje njih za sve su preterane.

Amerika oduvek mućka sa naučnim poslovima, kad su svi naučnici iz sveta otišli tamo pa su sad puni izmanipulisanih intelektualaca. Lično, imam člana porodice koji radi tamo kao naučnik. Pola Srbije u Americi i Kanadi, čoveče. Ima ih par i u Nemačkoj, dobro. U svakom slučaju, manipulišu ogromnom radnom snagom.

Svejedno, iako me sad mrzi da gledam ove klipove (ali svakako hoću), ionako sam prilično upoznata sa tematikom, i ne mislim da je HAARP u ovakvom konceptu i ovoliko moćan uopšte moguć. Jeste moguće uticati na klimu, ali ne u ovolikoj meri i ovolikom brzinom. A da nas prskaju boleštinama, prskaju nas. HIV je toliko savršen virus da ni sama priroda nije mogla da ga stvori. A i ovi ptičiji i svinjski gripovi, sad ovi komarci, stalno neke pandemije u poslednje vreme, sumnjivo je. (Usput, neko nekad igrao online igricu Pandemic?) Za bolesti je moguće, ali da toliko utiču na klimu.. jbg, ne bi čak ni oni rizikovali ono sa Japanom npr. da je eksplodirala Fukušima 1, posledice su mogle da zbrišu dobar deo sveta, a Amerika je dosta blizu Japana.. Nego, da se vratim na HAARP. Ne kapiram kako može da utiče na raspoloženje, ali nešto su svi meteoropate zadnjih godina. Jbt, sad sam se usrala. X"D To mi nije palo na pamet.

U svakom slučaju, ono što Ameriku čini toliko nadmoćnom su nuklearke. Naravno, potpisano je sve, zavedeno, nezakonito je da se bace, uništiće ceo svet itd., ali one ipak vise tu negde u vazduhu, nikakav komad papira neće sprečiti nekoga da pritisne to dugmence..

Još kad nadodamo HAARP na to..
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:19 am

Kako mogu uticati na raspolozenje?Haarp salje subliminalne talase nasem mozgu dok je u beta fazi i utice nam na raspolozenje i moze da nas ucini nervoznim...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:34 am

Jao Dzoni kako si pun znanja odakle si to cuo khm  lol! - sala naravno.
A nuklearke ce polako da "izumiru" sada ce se ratovati stvarima poput HAARPA
i da, upravo to sam gledao dokumentarac, toliko je HIV savrsen virus da ga priroda nije mogla stvoriti.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:36 am

Pa naravno da znas odakle sam cuo kad si bio pored mene... lol!
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:49 am

Šta je beta stanje, mrzi me da guglam?XD
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 7:50 am

To je stanje svesti- ima nekoliko stanja najcesca su alfa i beta .
U beta stanju nam ispod praga svesti mogu proci razlicite poruke a da mi nismo ni svesvni.
Te poruke se zovu subliminalne poruke i to je sistem po kom haarp menja raspolozenja...
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Sponsored content





Projekat HAARP Empty
PočaljiNaslov: Re: Projekat HAARP   Projekat HAARP Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Projekat HAARP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije Sveta :: Zavere-
Skoči na: