/>Oblast 51 ....
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Oblast 51 ....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gospodin357
Expert za misterije
Expert za misterije
Gospodin357


Broj poruka : 115
Points : 817
Reputacija : 4
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 28
Lokacija : U Vucjoj Jami
Hobiji : Pljuvanje
Raspoloženje : Misteriozno

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeUto Sep 18, 2012 7:35 am

Nakon nekih pedeset godina ćutanja došli smo do istine o najkontroverznijoh zoni u SAD – Area 51, tj. oblasti u pustinji Nevadi, zoni ograničenog kretanja, zoni tajnog delovanja američke vojske.
Iako su se poslednjih pedeset godina ispredale brojne priče o udesu vanzemaljskog broda, usvajanju vanzemaljskih tehnologija i tajnim operacijama američke vlade, istinu su izneli veterani okupljeni oko Roadrunners Internationale, koju čine bivši zaposleni u američkim agencijam i vojsci, koju su radili baš u Oblasti 51.

Oni su aktivno radili na tajnim projektima novih vazduhoplova tokom 50-tih i 60-tih godina, što u USAF, što u CIA ispostavama, a nakon navršenih 50 godina obaveze ćutanja sada su konačno slobodno progovorili. To jesu bile tajne operacije, ali svakidašnje prirode (razvoj novih vazduhoplova), a priča o UFO – vanzemaljcima, kako kažu bila im je savršeni paravan odvraćanja pažnje, kako domaće tako i strane javnosti. Ovim se zatvara jedan Dosije X, a više o tome pročitajte u reportaži Sijetl tajmsa. Very Happy


Oblast 51 .... Area51ufo

Oblast 51 .... Area-51-2

Oblast 51 .... 2009-11-06-Schratt
Nazad na vrh Ići dole
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 10:31 am

U pustinju(Nevada) se nije srusio meterooloski balon vec su odneli letelicu i postavili ga kako bi zataskivali NLO...koji je stvarno pao!
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 10:54 pm

pa u tome i jeste misterija, dali su oni to zataskali i zbog cega su to uradili mozda da ne stvaraju paniku a mozda da bi radili neka istrazivanja u tajnosti.....
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 11:30 pm

Nikad mi nije palo na pamet da zataskivaju iz najbolje namere-da se ne bismo uspanicili! afro
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 11:31 pm

hehe pa i da je zbog toga to nije zbog ljudi da se oni uspanice nego opet iz njihovih interesa jer ako se digne panika mogu njih da optuze, pa da izbije gradjanski rat....
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimePet Sep 21, 2012 6:28 am

Ono sto sam ja procitao na ovu temu - jeste da tu nikada nije pao svemirski brod.U verziji koju sam procitao, Amerikanci su jednostavno testirali novi "stealth" bomber i on se srusio, a kako Amerikanci nisu zeleli da bilo ko zna za njihovu tada najnoviju tehnologiju stealtha(samo ime kaze STEALTH), rasirili su pricu o vanzemaljcima da zaplase ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimePet Sep 21, 2012 6:30 am

Dzoni ::
Ono sto sam ja procitao na ovu temu - jeste da tu nikada nije pao svemirski brod.U verziji koju sam procitao, Amerikanci su jednostavno testirali novi "stealth" bomber i on se srusio, a kako Amerikanci nisu zeleli da bilo ko zna za njihovu tada najnoviju tehnologiju stealtha(samo ime kaze STEALTH), rasirili su pricu o vanzemaljcima da zaplase ljude.
samo ima jedan problem, oni NISU rasirili pricu, vec su nasuprot pokusali da je zataskaju. A sigurno se tu desilo nesto tajno tu nema dileme. Nekakvo istrazivanje ili tako nesto sto si ti rekao samo je pitanje sta.

i da, mati dajem + za ovu poruku jer je jedini za sada koji je procitao ono i pravi dobre teme..


Poslednji izmenio Leko11 dana Pet Sep 21, 2012 6:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimePet Sep 21, 2012 6:31 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Ono sto sam ja procitao na ovu temu - jeste da tu nikada nije pao svemirski brod.U verziji koju sam procitao, Amerikanci su jednostavno testirali novi "stealth" bomber i on se srusio, a kako Amerikanci nisu zeleli da bilo ko zna za njihovu tada najnoviju tehnologiju stealtha(samo ime kaze STEALTH), rasirili su pricu o vanzemaljcima da zaplase ljude.
samo ima jedan problem, oni NISU rasirili pricu, vec su nasuprot pokusali da je zataskaju. A sigurno se tu desilo nesto tajno tu nema dileme. Nekakvo istrazivanje ili tako nesto sto si ti rekao samo je pitanje sta.

eh pa ja sam procitao da su oni u stvari pustili da procuri vest o "NLO"-u koji je "pao" da bi zataskali oko stealtha, i zaplasili prolaznike...
Nazad na vrh Ići dole
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 1:15 am

Da to je to!!! Njima se srusio STEALTH koji je bio strogo poverljiv da postoji,a zataskali su time da je to NLO pa su posle ''objasnili'' da je NLO ustvari meteoroloski balon !!!!!! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 1:58 am

Ma ovo je i dalje misterija, mogu oni da pričaju šta hoće. Vanzemaljski brod teško da je pao, ali da li su istraživanja tamo vršena zaista bila usavršavanje nove letelice, STEALTHa, ili je to samo drugi sloj maske i dalje je pitanje. Kao da nisu poznati po sumnjivim istraživanjima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oblast 51 .... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblast 51 ....   Oblast 51 .... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Oblast 51 ....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije Sveta :: Zavere-
Skoči na: