/>I ljudi mogu da ližu
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 I ljudi mogu da ližu

Ići dole 
+2
Dzoni
~Death Ripper~
6 posters
AutorPoruka
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 8:53 am

Devojčica po imenu Lisa je bila ostavljana sama nekoliko puta kada su njeni roditelji morali da rade do kasno. Kupili su joj psa da joj pravi društvo.

Jedne noći Lisu je probudio konstantni zvuk kapanja. Ustala je i otišla u kuhinju da isključi česmu lepo. Kad se vratila stavila je ruku ispod kreveta i njen pas je liznuo.

Zvuk kapanja se nastavio, pa je otišla do kupatila i postarala se da česma i tamo bude isključena. Vratila se u sobu i stavila ruku ispod kreveta i pas je polizao.

Ali kapanje se nastavilo, pa je otišla napolje i blokirala vodovod. Vratila se u krevet, stavila ruku ispod i pas je opet polizao.

Kapanje se nastavilo: kap, kap, kap. Ovaj put je poslušala pažljivo i shvatila da dolazi iz njenog ormara. Otvorila je vrata ormara i tamo je njen pas bio obešen naopačke sa presečenim vratom, a na ogledalu u ormaru je pisao "I ljudi mogu da ližu".
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:04 am

Ja sam cuo drugaciju verziju, devojcici su roditelji otisli na put i cula je kapanje i svaki put kad je otisla u kupatilo je gasila vodu i nesto bi joj liznulo ruku, i na kraju je cula bas jako kapanje i kad je usla i upalila svetlo videla je mrtve roditelje i brata a na ogledalu je pisalo Ne lize samo pas...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:11 am

Jao bre Death ripper necu moci da sp affraid avam affraid affraid
ovo je najjezivija prica do sad, najezio sam se ceo mnogo je strasno
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:16 am

Meh, ja sam je cuo i ranije pa i nije mng strasna, al ona Soba bez broja.......Death Ripper odakle ti sve ove jezive?!
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:21 am

Eeeh, imam ja svoje izvore.XD Mene je samo jedna do sad uspela da ubije u pojam (i Slendy, dobro), ali to je u stv. manga (japanski strip) i prilično je dugačka i nije tako strašna ako ne čitaš strip.. Tako da me mrzi.. Ako neko ne želi da spava i baca đubre ikada više, zove se Ibitsu.
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:23 am

ne mogu da odolim Twisted Evil
a inace meni je ovo 3x strasnije od sobe bez broja
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
sabogi
Expert za misterije
Expert za misterije
sabogi


Broj poruka : 176
Points : 1122
Reputacija : 1
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Prdoje
Hobiji : Pletenje Jastuka
Raspoloženje : Drugacije

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:23 am

extra je prica na kraju najbolje hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:25 am

~Death Ripper~ ::
Eeeh, imam ja svoje izvore.XD Mene je samo jedna do sad uspela da ubije u pojam (i Slendy, dobro), ali to je u stv. manga (japanski strip) i prilično je dugačka i nije tako strašna ako ne čitaš strip.. Tako da me mrzi.. Ako neko ne želi da spava i baca đubre ikada više, zove se Ibitsu.


Baca djubre?Are you kidding me?


P.S. Leko meni je Soba jezivija jer sam ja ovu vec cuo Razz
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 9:29 am

Slaćeš roditelje do kontejnera posle ovoga, kažem ti. Btw mange se čitaju s desna na levo, samo da ne bude zabune. Evo linka:
http://www.mangareader.net/ibitsu/1
Ima ukupno nekih 450 strana, ali mnogo se brže čita od ovih naših stripova jer nema ni upola toliko teksta + je horor, pa ima još manje teksta, više napetih scena.
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeSre Okt 03, 2012 12:02 am

super je prica affraid
a za ovo dole malo sam pogledo nije mi jasno kako mogu od stripa da se uplsaim? mislim od onog tamo sto si postavila moze jer ima efekti neocekivani ali kako mogu od stripa samo da se uplasim?
Nazad na vrh Ići dole
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeSre Okt 03, 2012 12:30 am

Isto kao što možeš i od priče, strip je vrsta priče, ovde samo još plus imaš i jezive ilustracije toga što se dešava. Neće ti ništa naglo iskočiti, naravno, ali psycho horori su oni najgori, ciljaju na tvoju paranoju itd.
Nazad na vrh Ići dole
Mladen
Novajlija
Novajlija
Mladen


Broj poruka : 18
Points : 211
Reputacija : 0
Datum upisa : 27.11.2013
Godina : 25
Lokacija : Krusevac
Hobiji : Igrice
Raspoloženje : :)

I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitimeUto Dec 03, 2013 6:04 am

ih koja prica, ziv se u**ah affraid 
uvek imam nocne more od prica i filmova a ne mogu da odolim da ne citam hehe clown 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





I ljudi mogu da ližu Empty
PočaljiNaslov: Re: I ljudi mogu da ližu   I ljudi mogu da ližu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
I ljudi mogu da ližu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Covek koji dolazi u snove hiljadama ljudi !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije oko nas :: Jezive priče, urbane legende-
Skoči na: