/>Prvi Glas Srbije
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prvi Glas Srbije

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:12 am

Evo ove teme(da sad sam se setio kad sam gledao), u njoj razgovarajte o takmicarima, za koga navijate, ko vam se dopada a ko ne, itd.

Meni je licno do sad omiljeni reper Nikola, zato sto mi se dopao Bit Box a nije lose ni pevao.Vase misljenje o takmicarima..?
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:17 am

Dzoni ::
Evo ove teme(da sad sam se setio kad sam gledao), u njoj razgovarajte o takmicarima, za koga navijate, ko vam se dopada a ko ne, itd.

Meni je licno do sad omiljeni reper Nikola, zato sto mi se dopao Bit Box a nije lose ni pevao.Vase misljenje o takmicarima..?
meni je pekar zakon Laughing ali brate nije u redu sto su ga zajebavali onoliko jer je covek opicen Rolling Eyes
a jos uvek mi se niko nije istakao da navijam za njega. verovatno tek kad prodje ova prva faza
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:19 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Evo ove teme(da sad sam se setio kad sam gledao), u njoj razgovarajte o takmicarima, za koga navijate, ko vam se dopada a ko ne, itd.

Meni je licno do sad omiljeni reper Nikola, zato sto mi se dopao Bit Box a nije lose ni pevao.Vase misljenje o takmicarima..?
meni je pekar zakon Laughing ali brate nije u redu sto su ga zajebavali onoliko jer je covek opicen Rolling Eyes
a jos uvek mi se niko nije istakao da navijam za njega. verovatno tek kad prodje ova prva faza


Hahahahahhaha pekar hahaha lik je bio opicen...ma jok je*es pekara, onaj lik sto je "NAJBOLJI" i sto je "sam sebi uzor" je POKIDO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:21 am

Dzoni ::
Leko11 ::
Dzoni ::
Evo ove teme(da sad sam se setio kad sam gledao), u njoj razgovarajte o takmicarima, za koga navijate, ko vam se dopada a ko ne, itd.

Meni je licno do sad omiljeni reper Nikola, zato sto mi se dopao Bit Box a nije lose ni pevao.Vase misljenje o takmicarima..?
meni je pekar zakon Laughing ali brate nije u redu sto su ga zajebavali onoliko jer je covek opicen Rolling Eyes
a jos uvek mi se niko nije istakao da navijam za njega. verovatno tek kad prodje ova prva faza


Hahahahahhaha pekar hahaha lik je bio opicen...ma jok je*es pekara, onaj lik sto je "NAJBOLJI" i sto je "sam sebi uzor" je POKIDO!!!
uf to je tek ludak jocolor
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 22, 2012 9:31 am

Ili ona likusa sto je napalila onog, po mom misljenju gej lika, kad mu je rekla da "oseca kako dise" i da ima nesto "posebno" oko njega..to je bila prosla emisija(pre ove danas) bas ga je nalozila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:34 am

meni je malo Vlado ispao papak kada su zezali momka koji muca
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:37 am

Zoki ::
meni je malo Vlado ispao papak kada su zezali momka koji muca
slozio bih se tu Rolling Eyes
a isto mi je bas bilo glupo kako se izivljavao nad onim likom pekarom Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:44 am

mislim da kopiraju neke rijaliti sa zapada,njihova uloga kao žirija treba biti u drugom planu a kod nas jok brate,oni su glavni
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:49 am

Zoki ::
mislim da kopiraju neke rijaliti sa zapada,njihova uloga kao žirija treba biti u drugom planu a kod nas jok brate,oni su glavni
pa bukvalno ovo ispada kao show program u kom su oni voditelji i glavni likovi a takmicari sporedni/gosti.... mislim nije bas non stop tako ali umeju da preteraju
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:54 am

to ti kažem...oni su u prvom planu i klipovi su mahom vezani samo za voditelje
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 8:15 am

Pa sad...Mare i Vlado ubijaju od sprdanja, i jesu oni arogantni, al kad neko zna, oni prvi daju +...a sem toga, Aleksandra je previse ozbiljna da to dolazi do granice vredjanja kako im se ona obraca
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 8:36 am

Dzoni ::
Pa sad...Mare i Vlado ubijaju od sprdanja, i jesu oni arogantni, al kad neko zna, oni prvi daju +...a sem toga, Aleksandra je previse ozbiljna da to dolazi do granice vredjanja kako im se ona obraca
pa ona je zena profesionalac, dosla je show da stvarno bude ziri a ne da se sprda... vlado bukvlano da zeleno svakom ko mu je simpatican
ali aleksandra stvarno preteruje.. kad joj se ne svidja ona mora da ga UBIJE u pojam. ali sve u svemu je dobra emisija, zanimljivo je. Jeste da ziri nekad ume da bude malo nekorektan ali obicno su ok i ok je emisija
a primetio sam da ove godine ima mnogo vise kandidata jer puste tek po kog onako celog a vecinu onako uporedo na preskok
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 8:54 am

Haha pa znas kako, Vlado daje zeleno da ih sprda, jer pored sebe ima zenu profesionalca i Mareta i ZNA da ce oni dati crveno pa ga boli ku**c...da nije tako dao bi crveno al ovako kad ce oni da isprave sta ga boli uvo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 2:00 am

rijaliti bi bio u pravom smislu reči da je uživo ...ovako puštaju nam ono što je za publiku interesantno i intrigantno
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 2:01 am

meni je zanimljiva emisija za sada prosle godine nisam gledao a svi su mi rekli da je super. ove godine cu gledati sve
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 9:08 am

Ahahaha iz ove sad emisije sto je bila ovaj poslednji je najjaci, NEMOJTE CIKA VLADO MOLIM VAS DA NE PADNEM NEMOJTE CIKA VLADO JA VAS TOLIKO VOLIM hahahahahahha auuuuuu majko kakvih budala ima...steta sto nije prosao onaj glumac...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 9:23 am

da steta bio je super, ali brate nije neki pevac realno Rolling Eyes

A evo sad posle 3 emisije imam 2 favorita- Devojku sa Kosova Nevenu koja je bas lepa i fenomenalno peva i rudara iz ove epizode koji isto super peva i vidi se da je castan covek
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
villa99
Istrazivac
Istrazivac
villa99


Broj poruka : 46
Points : 409
Reputacija : 3
Datum upisa : 01.10.2012

Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitimePon Okt 01, 2012 7:12 am

meni je najaci onaj sto radi na pumpi lik izgleda kao dziber a peva exstra
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi Glas Srbije Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi Glas Srbije   Prvi Glas Srbije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi Glas Srbije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Razno :: Off Topic- Zabava-
Skoči na: