/>Koje novine citate (ili vasi roditelji)
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Koje novine citate (ili vasi roditelji)

Ići dole 
5 posters

Koje novine se citaju kod vas?
Blic
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap17%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Politika
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap0%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Press
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap17%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Informer
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap33%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Novosti
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap17%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Danas
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap0%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Alo
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap0%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kurrir
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap0%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kod nas se ne citaju novine
Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_lcap16%Koje novine citate (ili vasi roditelji) I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 6
 

AutorPoruka
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:18 am

Evo jedna bezvezna anketa Laughing al ae i ovako sam napiso da je za bilo kakvu anketu lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitimePon Sep 24, 2012 4:22 am

Leko11 ::
Evo jedna bezvezna anketa Laughing al ae i ovako sam napiso da je za bilo kakvu anketu lol!

Retko kad se citaju, ali eto kad se cita press je
Nazad na vrh Ići dole
Zoki
Istrazivac
Istrazivac
Zoki


Broj poruka : 37
Points : 184
Reputacija : 1
Datum upisa : 22.09.2012

Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:47 am

iskreno nijedne novine se ne kupuju...ja odradim sve online
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
sabogi
Expert za misterije
Expert za misterije
sabogi


Broj poruka : 176
Points : 1122
Reputacija : 1
Datum upisa : 15.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Prdoje
Hobiji : Pletenje Jastuka
Raspoloženje : Drugacije

Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 7:51 am

ja kad mi je dosadno uzmem i pročitam neke stare novine koje mi stoje na stolu Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitimeUto Sep 25, 2012 9:11 am

informer citaju mama i tata a ja ne citam stacemi novine Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje novine citate (ili vasi roditelji) Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje novine citate (ili vasi roditelji)   Koje novine citate (ili vasi roditelji) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje novine citate (ili vasi roditelji)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Razno :: Anketarnica-
Skoči na: