/>Snezni Covek Jeti
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Snezni Covek Jeti

Ići dole 
+2
Dzoni The Destiny
Leko11
6 posters
AutorPoruka
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimePon Sep 17, 2012 9:43 am

Legenda o sneznom coveku Jetiju je vrlo stara i vrlo popularna. Prema toj legendi, Jeti, Snezni covek, zivi na Himalajima na jugu Srednje azije.

Prema recima mestana, Jeti zivi duboko u planini u ledenim predelima daleko od civilizacije. Opisuju ga kao Ogromno stvorenje koje hoda uspravno kao covek, celo telo prekriveno mu je snezno belim krznom, ruke su mu veoma dugacke, sake ogromne i stopala ogromne a noge povijene u kolenima.
Za postojanje jetija postoje i materijalni dokazi- u snegu su pronadjeni tragovi ogromnih stopala na kojima se vidi kako je palac blago povijen ka unutrasnjoj strani. Takodje, pronadjen je i izmet Jetija koji su naucnici analizirali i otkrili da se radi o svastojedu. Medjutim, karakter Jetija je po pricama sasvim suprotan njegovom izgledu. On je veoma plasljivo stvorenje koje se skriva od ljudi. Vrlo retko izlazi u potrazi za hranom.
Jedna od najzastupljenijih teorija o jetiju jeste da je jeti u stvari vrsta Pra-coveka koja je opstala idalje u dalekim divljim krajevima.
Mnogi tvrde da su imali susret sa jetijem a neki su i prilozili fotografije. Ipak, nijedan od dokaza nije dovljno pouzdan pa je postojanje jetija i dalje pod znakom pitanja.


Snezni Covek Jeti Images?q=tbn:ANd9GcRiPjGZF3hcglhF65zlYzUb-sNnW4LogHbwY4sNuWsA0s2Xzg3l
Tragovi malog jetija

Snezni Covek Jeti Yeti-625x450

Snezni Covek Jeti Yeti-01
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimePon Sep 17, 2012 11:13 pm

Ja mislim da je jeti neka vrsta majmuna gorile koju jos nisu otkrili. Zato sto su naucnici vec saznali kako je izgledo praistoriski covek on nije bio toliko ogroman i nijedna vrsta majmuna ili coveka nije tolika. Tako da je mislim da postoji ali to nije cudoviste nego samo neka nepoznata rasa majmuna
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimePon Sep 17, 2012 11:16 pm

Pa nikad se nezna, mozda je naucnicima promaklo nesto mozda nisu bas sve vrste ljudi pronasli. Ali i ja isto verujem da je to neka zivotinja nalik na majmuna koja se skriva od ljudi pa je zato jos nisu otkrili.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 10:27 am

Neki kazu da je Jeti vanzemaljsko vozilo za kretanje po zemlji ali ja mislim da je on samo neotkrivena vrsta zivotinje.Otkriveno je samo deo svih postojecih zivotinja i mislim da je on u onoj vecini neotkrivenih...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 10:53 pm

Anonimni Cofi ::
Neki kazu da je Jeti vanzemaljsko vozilo za kretanje po zemlji ali ja mislim da je on samo neotkrivena vrsta zivotinje.Otkriveno je samo deo svih postojecih zivotinja i mislim da je on u onoj vecini neotkrivenih...
to i ja mislim
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
~Death Ripper~
Istrazivac Senior
Istrazivac Senior
~Death Ripper~


Broj poruka : 93
Points : 617
Reputacija : 7
Datum upisa : 01.10.2012
Godina : 26

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimeUto Okt 02, 2012 1:22 am

Ja mislim da jeti nije neotkrivena vrsta životinje, već samo uobraženje. Na toj temperaturi, realno, nisu retke blaže halucinacije, a i u mećavama od svega može da se pomisli da je nešto drugo. Moguće je da postoji tako neka životinja, ali do sad bi se otkrilo poreklo fenomena.
Nazad na vrh Ići dole
villa99
Istrazivac
Istrazivac
villa99


Broj poruka : 46
Points : 409
Reputacija : 3
Datum upisa : 01.10.2012

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimeSre Okt 03, 2012 7:40 am

~Death Ripper~ ::
Ja mislim da jeti nije neotkrivena vrsta životinje, već samo uobraženje. Na toj temperaturi, realno, nisu retke blaže halucinacije, a i u mećavama od svega može da se pomisli da je nešto drugo. Moguće je da postoji tako neka životinja, ali do sad bi se otkrilo poreklo fenomena.

i ja to mislim
Nazad na vrh Ići dole
Mladen
Novajlija
Novajlija
Mladen


Broj poruka : 18
Points : 211
Reputacija : 0
Datum upisa : 27.11.2013
Godina : 25
Lokacija : Krusevac
Hobiji : Igrice
Raspoloženje : :)

Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitimeUto Dec 03, 2013 6:02 am

ja sam gledao emisiju o jetiju u kojoj kazu da se jeti ljudima prividja od nanosa snega kao sto su rekao Death ripper
medjutim postoje i nek istrazivaci i ljudi koji tvrde da jeti postoji i da se mogu naci dokazi
ja licno neverujem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Snezni Covek Jeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Snezni Covek Jeti   Snezni Covek Jeti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Snezni Covek Jeti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Čovek sa gvozdenom maskom
» Covek koji dolazi u snove hiljadama ljudi !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Misterije Sveta :: Misteriozna bića-
Skoči na: