/>Sistem Poena
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !
Dobrodošli na forum o misterijama!
Ukoliko još uvek niste registrovani, učinite to što pre i udjite u svet misterija !



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sistem Poena

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeČet Sep 27, 2012 4:07 am

Da vas obavestim da sam dodao na forum point system i da one koji ne znaju sta je to upoznam sa tim.
Polje points bice prikazano kod svake vase poruke kao ostala polja- reputacija, broj poruka itd
Poene mozete dobiti:
1. Za svaki post dobijate po 5 poen
2. Za svaku temu u Obavestenjima, Off topicu ili Mistreijama oko nas dobijate 25 poena
3. Za svaku temu u Misterijama Sveta dobicete 50 poena
4. Ukoliko se Adminu ili Elite modu bas svidi vasa tema, mozete zariditi dodatnee poene
5. Poene vam moze donirati neki clan- ako ste mu nesto pomogli isl.
6. Mozete ih zaraditi u nekim specijalnim temamama npr zagonetke
Cemu sluze poeni?
1. Poeni na ovom forumu sluze najvise za zabavu
2. Pravicemo neke aukcije i razna takmicenja u kojiam ce poeni imati svoju ulogu, to vec duze osmisljavam, bice uskoro
3. Poeni mogu da razdvoje boj poruka od kvaliteta clana Wink- recimo kvalitetan clan ce sa svojih 50 poruka npr imati vise poena nego neko sa 100 cije su sve teme lose

Eto toliko o poenima Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimePet Sep 28, 2012 11:54 pm

Ja sam za to da otvoris neki kao shop za poene, ali samo poene bez pravih para......


Npr. neko moze da ulozi lupam 30 poena i onda da za neko vreme dobija dodatne poene za postove, pa kad ja na primer znam da cu biti aktivan kupim to i onda nadoknadim tih 30 poena i dobijem i vise...
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 12:22 am

Dzoni ::
Ja sam za to da otvoris neki kao shop za poene, ali samo poene bez pravih para......


Npr. neko moze da ulozi lupam 30 poena i onda da za neko vreme dobija dodatne poene za postove, pa kad ja na primer znam da cu biti aktivan kupim to i onda nadoknadim tih 30 poena i dobijem i vise...
mogao bih to da uradim, dobra je ideja samo je tesko izvodljivo- jer je za sve korisnike broj poena koje dobijaju za post isti tako da bih morao rucno da doniram tu razliku. Ali ako hoces mogu tebe da postavim kao odgovornog za poene na forumu. I ovako planiram da napravim takmicenje za admina sada.... nemogu sve sam stvarno mi treba jos jedan admin.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 12:37 am

Imam ideju-da za svaki odgovor na npr. Dzonijevu temu da on dobije po 1 poen
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 12:44 am

e moj brate, pa da bi to izveli ja ibh morao bukvalno 24h dnevno samo da doniram poene tongue
dobra je to ideja salzem se, ali je neizovdljivo.
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Anonimni Cofi
Expert za misterije
Expert za misterije
Anonimni Cofi


Broj poruka : 120
Points : 535
Reputacija : -10
Datum upisa : 20.09.2012
Godina : 25
Lokacija : Mlecni put, Suncev sistem, Zemlja
Hobiji : Sve
Raspoloženje : Ovakvo

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:12 am

Uredu onda a imam jos jednu da menjanje slikice se placa lupam 20 pukla-nepukla Very Happy onako da bude zanimljivije
Nazad na vrh Ići dole
Leko11
Admin
Admin
Leko11


Broj poruka : 349
Points : 1594
Reputacija : 8
Datum upisa : 12.09.2012
Godina : 29
Lokacija : U Paralelnom univerzumu
Raspoloženje : Misteriozno

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:24 am

cekaj ne razumem zasto bi se placalo menjanje slikice potpuno je besmisleno Neutral
ali zato si mi dao ideju-Moze da se placa promena nadimka na forumu
Svaka promena- 100 poena Smile
Ovde cemo da sakupljamo tako ideje i na kraju pravim novu temu cenovnik
Saljite predloge!
Nazad na vrh Ići dole
https://misterijeforum.serbianforum.info
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:47 am

Leko11 ::
Dzoni ::
Ja sam za to da otvoris neki kao shop za poene, ali samo poene bez pravih para......


Npr. neko moze da ulozi lupam 30 poena i onda da za neko vreme dobija dodatne poene za postove, pa kad ja na primer znam da cu biti aktivan kupim to i onda nadoknadim tih 30 poena i dobijem i vise...
mogao bih to da uradim, dobra je ideja samo je tesko izvodljivo- jer je za sve korisnike broj poena koje dobijaju za post isti tako da bih morao rucno da doniram tu razliku. Ali ako hoces mogu tebe da postavim kao odgovornog za poene na forumu. I ovako planiram da napravim takmicenje za admina sada.... nemogu sve sam stvarno mi treba jos jedan admin.


Ma ok je, nego ja reko da ti predlozim..
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:48 am

Predlozi?


500 poena cena da taj clan koji je platio bude mod za jedan pod forum na mesec dana....
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:50 am

a moze i mozda kao da plati npr 2000 poena da postane mod na jedan forum zastalno?
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:53 am

Pa ne znam sad, ja sam za to da pozicija moda za stalno treba da se zasluzi, ali ako se admin slozi s tobom moglo bi..takodje mozda 1000 poena na 2 meseca mod
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni The Destiny
Expert za misterije
Expert za misterije
Dzoni The Destiny


Broj poruka : 101
Points : 296
Reputacija : 5
Datum upisa : 16.09.2012

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:54 am

pa gledaj ako sakupi 2000 poena to znaci da je zasluzio.. a ako on pise sve gluposti onda ce admin da mu zabrani i gotovo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dzoni
Admin
Admin
Dzoni


Broj poruka : 239
Points : 825
Reputacija : 3
Datum upisa : 19.09.2012
Lokacija : BG
Raspoloženje : :D

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Sep 29, 2012 1:57 am

Anonimni Cofi ::
Uredu onda a imam jos jednu da menjanje slikice se placa lupam 20 pukla-nepukla Very Happy onako da bude zanimljivije

I cekaj sad, nekom novijem clanu ili clanu koji je potrosio poene pa nema 20 poena je pukla slika i on ne moze da je zameni jer nema poene?
Nazad na vrh Ići dole
Leoo
Novajlija
Novajlija
Leoo


Broj poruka : 10
Points : 46
Reputacija : 0
Datum upisa : 06.10.2012

Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitimeSub Okt 06, 2012 5:51 am

lepo je ovo sto ce biti aukcije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sistem Poena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sistem Poena   Sistem Poena Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sistem Poena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Obaveštenja :: Obaveštenja-
Skoči na: